Barion Pixel

Oldalunkon a  felhasználói élmény fokozásának érdekében cookie-kat (sütiket) alkalmazunk.

A honlapunk használatával tájékoztatásunkat tudomásul veszed.

Adatkezelési tájékoztató

Termékeink
Ingyenes szállítás
25 000 ft felett
Személyes átvételi lehetőség
Személyes átvételi lehetőség
Budapesti átvevőpontunkon
Mosóparfüm barack 10 ml (üvegben) - Ahimsa
590 Ft (465 Ft + ÁFA)
Mennyiség:db

Mosóparfüm barack 10 ml (üvegben) - Ahimsa

590 Ft (465 Ft + ÁFA)
Mennyiség:db

Környezetbarát mosáshoz ajánljuk, a ruha illatosítására, a bolti öblítőszerek alternatívájaként.

Átlagos értékelés: (3)
Elérhetőség: Raktáron
Várható szállítás: 2025. április 04.

Az internetes rendelések növekvő száma miatt néha előfordulhat, hogy a rendelés pillanatában még készleten lévő termék a csomag összekészítésekor már nem áll rendelkezésre. Ilyen esetekben telefonon felvesszük veled a kapcsolatot. Kérjük, figyelj, hogy érvényes telefonszámot adj meg, így könnyen utolérünk mi is és a futár is!  

 

Termék leírása

Kellemes, friss barack illatú mosóparfüm, ráadásul a 10ml-es minta mosóparfümmel kipróbálhatod milyen klassz a mosóparfüm használata.

Az ár 1 db 10 ml-es mosóparfüm mintára vonatkozik.

Ha tetszett, akkor 100ml-es kiszerelésben is megtalálod webáruházunkban.

Hogyan használd?

Cseppents 15-20 csepp mosóparfümöt az öblítőrekeszbe és tartós, kellemes, természetes illatot kapnak ruháid.

Mire használd?

  • A mosóparfüm jobb, mint a sima illóolaj , mert oldódássegítőt tartalmaz, ezért kiválóan keveredik a vízzel.
  • A mosóparfüm jobb, mint a bioöblítő, mert egészen kicsi mennyiségnek (10-30 csepp, de max. 1 ml) is nagyon intenzív az illata.
  • A manapság használatos öblítők olyan bevonatot képeznek a ruhák felületén, amitől azok ugyan illatosan puhák lesznek, de a nedvességet nem tudják felszívni.

Tippünk: használjunk öblítő helyett ecetet, melyhez mosóparfümöt adagolunk.

Vélemények a termékről

5.00
3 értékelés
(3)
(0)
(0)
(0)
(0)
Írd meg véleményed!
2021. 04. 10. -
Most ismerkedem vele, Pár illatot már próbáltam. Finom, kellemes, nem erős barack illata van. Kifejezetten tetszik, hogy nem tolakodó az illata. A tavaszi szellő markáns illatatát kompenzálja ha lágyabb illatra vágyom.
2017. 02. 26. -
Most vettem először mosóparfümöt. Mosás után közvetlenül nagyon finom illatúak a ruhák, utána majd kiderül. Férjemnek is tetszik, pedig eddig ő ragaszkodott az öblítőhöz.
2016. 10. 12. -
Szuper barackos illatúak a ruháim tőle :)

Mit vettek még, akik ezt választották?

Fém csavaros tégely 100 ml

Már csak 2 db raktáron
450 Ft
(2)

ImseVimse mosható intimbetét 3 db normál fekete

Már csak 2 db raktáron
9.450 Ft 8.490 Ft
-10%

ImseVimse mosható intimbetét 3 db mini fekete

Már csak 4 db raktáron
7.890 Ft 7.090 Ft
-10%

E vitamin 20 ml

Átmeneti készlethiány
1.590 Ft
(4)